Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Naaimachine 2455
Naaimachine

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Diverse kandelaars 2160
3 Diverse kandelaars

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Steenslot geweer 2306
Steenslot geweer

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Etui met ivoor 2036
Etui met ivoor

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Processie-lamp 2042
Processie-lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel met kandelaren 2054
Spiegel met kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Art Deco boekensteunen 2063
2 Art Deco boekensteunen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen kraankan Duits 2086
Tinnen kraankan Duits

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil inktstel 2102
Jugendstil inktstel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen tripliek ikoon 2256
Bronzen tripliek ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Damesrevolver, penvuur 2307
Damesrevolver, penvuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zwart stenen Chinese flacon 2479
Zwart stenen Chinese flacon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Koperen kandelaars 2481
2 Koperen kandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bestek in cassette 2397
Bestek in cassette

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Reis schrijfkist 2058
Reis schrijfkist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Miniaturen 2062
2 Miniaturen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Antieke bijbels 2148
2 Antieke bijbels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Figuur met lamp 2324
Figuur met lamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Japanse lakwerk vaasjes 2325
2 Japanse lakwerk vaasjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote bewerkte pot 2393
Grote bewerkte pot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2494
Petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wijwater emmer 5057
Wijwater emmer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vaas, 19e eeuw 6363
Vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bijbel 2146
Bijbel

Resultaat:

65 EUR