3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G
Antieke Engelse weegschaal, met lade en gewichten, ca. 1890, mahonie met messing. 50x35x18cm., Cond.:G
Bronzen 19e eeuwse Neogotische kerkelijke kandelaar (pen mist). In goede staat 26xø16cm.
Vier delen oud/antiek koper; 1x hengselpot 19e eeuw, 1x appelketel 19e eeuw, 1x steelpannetje en 1x waterketel 19e eeuw Cond.: R
Twee oude kraantjeskannen 20e eeuw; 1x koper en 1x tin 38cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 66xø18cm.
Twee koperen ketels 19e eeuw; 1x groot Biedermeier 37xø28cm. en 1x 30x30xø19cm. Cond.: R-G
Zware antieke plated deurklopper in de vorm van een hand 20x5x6cm. Cond.: G
Vier verrekijkers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat o.a; Tasco, Apollo, Row, sportglass 9-11cm. Cond.: G
Decoratief messing scheepscompas 2e helft 20e eeuw met verstelbare messing cirkels o.a; met sterrenbeelden, gradenmaten etc. Gesigneerd F.L. West London 7xø14cm. Cond.: G
Decoratieve bakkerskar met beschilderd hout "Frische Brötchen" 2e helft 20e eeuw 30x46x23cm. Cond.: G
Oude/antieke koperen stormlamp Anchor 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 30xø11cm. Cond.: R
Prachtige vroeg antiek spinnewiel 1e helft 19e eeuw. Duitsland met intarsia en benen sierdelen, tevens een vlasspoel extra (wolrad). Beide in zeer goede originele staat 129x86x50cm. en 105x75x40cm.
Oude lakstempel en briefopener in papieren doos, 20e eeuw. In goede originele staat. 2.5x22x7cm., Cond.:G
Amerikaanse tuner 50-er jaren, Conn Strobotuner, Conn LTD Elkhart Indiana U.A. Patent Serial No. 32116. In erg goede originele staat 20x25x18cm.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken, ca.1900 in goede originele staat. 46x80 en 49x54cm.
Drie oude aanstekers 1e helft 20e eeuw; 1x K.W. Germany met parelmoer (2 stukjes missen), 1x CCZ met leder en 1x KW in kogelvorm 4-7cm. Cond.: R-G
Hollandse wandbarometer ca. 1920 in goede originele staat ø18cm. Cond.: G
Blikken brievenweegschaal ca. 1920 op zwart marmeren sokkel, gemerkt Culumbus Bilateral 16x11x6cm. Cond.: G
Drie delen messing 20e eeuw; 1x kanonhuls rondom bewerkt met paddestoelen en kabouters (1942), 1x flamingo en 1x zwaan 21-23cm. Cond.: G
Oude accordeon ca. 1930 Contasina in goede staat in originele koffer 46x40x23cm. Cond.: G
Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R
Drie messing poederdozen ca. 1930 en 1 lipstickhouder, Guerlain Parius 5-8,5cm. Cond.: G
Twee koperen Louis Seize stijl wand kandelaren twee-lichts, 20e eeuw, in goedestaat. 38x23x11cm.,
Twee bronzen wandblakers 20e eeuw met bloemmotief gegraveerd in zeer goede staat 23x23x12cm.
Hollands 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor, licht bekrast 37cm. Cond.: R
Kunstwerk ca. 1910 gemaakt van postzegels, voorstellend een vaas met bloem 18x23cm. Cond.: G
Drie antieke tinnen kruiken; 2x BlockZin gemerkt ca. 1900 en 1x 18e eeuws, bedeukt 24-30cm. Cond.: R_G
Drie oude Indonesische wajangpoppen in doos 20e eeuw. In goede originele staat ca. 43-50cm.
Tafel petroleumlamp ca. 1890 met ijzeren voet en opaline glazen reservoir 47xø27cm. Cond.: G
Staande petroleumlamp ca. 1900 met groen glazen reservoir en messing voet in goede staat 51xø14cm.
Zware notenhouten vaasconsole in de vorm van een Afrikaanse olifant 20e eeuw 28x26x30cm. Cond.: G
Voetenstoof 19e eeuw van mahoniehout met koper en hengsel in goede originele staat 11xø26cm.
Vier delen koperwerk 19e eeuw o.a; 1 treef staand op klauwpoten en 3 waterkruiken 26-33cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G