Prachtige Löwenstein naaimachine ca. 1920 in uitstekende staat (als nieuw). geen fineerschade, beschildering goed,. Waarschijnlijk nooit gebruikt 44x51x20cm. Cond.: U
Drie bronzen kandelaars 19e-20e eeuw in goede originele staat 31-60cm.
Tinnen empire kraantjeskan ca. 1820, vermoedelijk Duitsland (gegraveerd) in zeer goede originele staat 41x17xø15cm.
Bronzen Jugendstil inktstel, voorstellend vier katachtigen met inktpotten ca. 1900 13x30x19cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws drie-delig reisicoon met emaille beschildering in goede staat 14,5x10,5cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaars van koper in goede originele staat 30xø12cm. Cond.: G
Plated visbestek ca. 1890 in cassette, waarschijnlijk met ivoren heft Cond.: R
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G
Twee aparte Japanse vaasjes twee-dimensionaal bewerkt op- koper. Voorstellend figuren in landschap en bloemendecor. 20e eeuw 17xø8cm. Cond.: G
Bijzondere Oosterse koper bewerkte cachepot. Gedetailleerd bewerkt met olifanten, palmen, tijger, jagers en bloemendecor 1e helft 20e eeuw. met tekens onderop 24xø29cm. Cond.: G
Historisme hang petroleumlamp ca. 1880 met rocaille en bloemendecor, groenglazen kap 56xø40cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,