16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Weegschaal + gewichtenset
Resultaat: 50 EUR

2 Cloisonne vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese koperen cloisonne vazen 1e helft 20e eeuw met bloemmotief, 2 kleine deuken 24xø14cm. Cond.: R-G

2 Wandlampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude messing wandlmapen 20e eeuw in goede staat 34x21x16cm.

IJzeren haal
Resultaat: 50 EUR

IJzeren haal 18e-19e eeuw in goede originele staat 125cm. Cond.: G

3 Tasjes
Resultaat: 50 EUR

Koperen dienblad
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Noord Amerikaans kopergeslagen dienblad met floraal decor 20e eeuw in goede staat 4xø60cm.

Divers tin
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers tin 18e-19e-20e eeuw o.a; maten, snotneus, kruiken, trechter, lepels, borden, vetspuit etc. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 50 EUR

Groot porseleinen dienblad ca. 1910 met nikkelen bewerkte omranding en handgrepen in goede staat, gemerkt 53x34x5cm.

Sieradenkistje
Resultaat: 50 EUR

Houten beschilderde Oosterse sieradenkist met bloemdecor en vogeldecor, zwart/goud lakwerk 2e helft 20e eeuw 30x30x17cm. Cond.: G

Sluitgewichten
Resultaat: 50 EUR

Zandsteen vijzel
Resultaat: 50 EUR

Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede staat 38x36cm.

Bewerkte Jugendstil huls
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G

Bruine olielamp
Resultaat: 50 EUR

Grote tafel-petroleumlamp met marmeren zuil en compositie metalen plated voet. Glazen reservoir en bolkap. In goede originele staat 66xø15cm.

Paardehaam
Resultaat: 50 EUR

Paardehaam ca. 1900 van hout, leder en met koperen bellen en beslag. In originele staat 100x53x17cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1880 Historisme met bloemen- en vogeldecor op reservoir ca. 56xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil hangpetroleumlamp ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief op lamp, originele kap 56xø40cm. Cond.: G

Miniatuur van been
Resultaat: 45 EUR

Oude miniatuur 20e eeuw, lijst van been en parelmoer. Portret van Marie Antoinette 10x11cm. Cond.: G

Roodkoperen turfbak
Resultaat: 45 EUR

6 Teckeltjes
Resultaat: 45 EUR

Zes plated messing hondjes (Teckels) kaarthouders ca. 5cm.

Borstelkastje messing, spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude Hollandse kopergeslagen spiegel met deurtje en borstels, 20e eeuw in barokstijl. 62x35x8cm., Cond.:G

Tinnen lepelrek + ketel
Resultaat: 45 EUR

5 Delen divers
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen antiek tin/plated. ca. 1900, o.a. koffiekan 2x , melkkan, suikerpot en een schenkkanb. 10-18cm., Cond.:R/G

Verzilverd bierpulletje
Resultaat: 45 EUR

Kleine 19e eeuwse gegraveerde plated bierpul met monogram en jaartal 1884 9x10xø7cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil tafel petroleumlamp met nikkelen voet en handbeschilderd groen-glazen reservoir. Bloemdecor in zweepslagmotief 56xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer lepeldoos
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M

Open haard set
Resultaat: 40 EUR

Oud 5-delig gietijzeren haardstel 20e eeuw Cond.: G

Roodkoperen fornuis, binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Grote roodkoperen waskookbak 19e eeuw, bedeukt 42x76cm. Cond.: R

Resultaat: 40 EUR

Maria onder stolp, was
Resultaat: 40 EUR

Maria met kindje Jezus onder glazen stolp, gemaakt van was 20e eeuw 36x23x16cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Antieke barometer
Resultaat: 40 EUR

Antieke hout gesneden barometer, ca. 1900, G.H.J.Baarslag, Enschede. In goede staat. 45x24cm.

Nationaal weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote nationaal weegschaal ca. 1920 met chromen reclame opzetstuk Enka Sponzen 80x70x27cm. Cond.: G

2 Toneelkijkers
Resultaat: 40 EUR

Twee toneelkijkers ca. 1900; 1x met messing, nikkel en parelmoer 6x10x4cm. en 1x messing met leder 5x9x3cm. Cond.: G

8 Speculaasplanken
Resultaat: 40 EUR

Acht oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw met diverse voorstellingen in goede staat 35-75cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Resultaat: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

2 Geweien
Resultaat: 40 EUR

Twee oude damhert geweien met wandbevestiging. 50-70 cm., Cond.:G

2 Franse kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee Franse kaarskandelaars ca. 1880 met marmeren voet in goede staat 40x23x11cm. Cond.: G

Diverse mineralen
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse mineralen etc. o.a; pyriet etc. Cond.: G

2x Krist. in schede
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in zeer goede staat 30-46cm. Cond.: G

2 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

3 Schilderij ezels
Resultaat: 40 EUR

Drie oude houten schildersezels, 20e eeuw. 46-90cm., Cond.:G

Vitrinekastje
Resultaat: 40 EUR

Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G

Kwispedor
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kwispedoor ca. 1800 in zeer goede originele staat 11xø14cm.

Diverse delen messing
Resultaat: 40 EUR

Oude citer
Resultaat: 40 EUR

Oude citer in originele doos. In uitstekende staat met originele beschrijving en stemsleutel 20e eeuw Cond.: G

Tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.

4 Delen messing
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit 19e eeuw messing en koper, 1x houtbak, kopergenageld met leeuwepoten, 1x messing emmer, kopergenageld en 1x 3-delige haardset 14-36cm. Cond.: G

2 Stempel apparaten
Resultaat: 40 EUR

Twee stansapparaten; 1x met originele beschildering ca. 1900 13-24cm. Cond.: G

Juwelenkistje
Resultaat: 40 EUR

Juwelenkistje ca. 1880 met bewerkt plated deksel met putti, gesigneerd J. Pinto DApres Boucher 8x19x14cm. Cond.: G

Dienblad met hengsel
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil schaal met hengsel ca. 1900 van messing met geslepen glazen binnebak in zeer goede staat (chips glas) 8xø25cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Doofpot + binnenbak
Resultaat: 35 EUR

Grote Duitse kopergeslagen doofpot met binnenbak en deksel, rondom bewerkt ca. 1890 in goede originele staat 42xø30cm.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barokstijl 62cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Handgestoken barometer in rankenmotief ca. 1900, gemerkt M.S. in zeer goede staat 39x18x6cm.

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Grote handgestoken barometer ca. 1900 in zeer goede staat (notenhout) 55x21x5cm. Cond.: G

Goud-weegschaal in kist
Resultaat: 35 EUR

Kleine 19e eeuwse goudweegschaal met 5 gewichten in mahonie kist

2 Delen sanitair
Resultaat: 35 EUR

Twee delen sanitair 30-er jaren van metaal met glas; 1x zeepdispenser met monogram en 1x handdoekenhouder 16-53cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

2 Eiken schooltasjes
Resultaat: 35 EUR

Twee Hollandse eikenhouten kinder-schooltassen met kerfsnede eind 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x5cm. Cond.: G

Heksenketel, gietijzer
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Majolica tafel petroleumlamp ca. 1890 met bloemdecor en historisme voet, zonder glas en kap 33xø14cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Majolica tafel petroleumlamp ca. 1890 met messing voet en bloemendecor (compleet) 47xø15cm. Cond.: G

2 Spuitflessen
Resultaat: 35 EUR

Twee prachtige aparte oude soda-spuitflessen in zeer goede staat 32-34cm.

Appelketel
Resultaat: 35 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse koperen grote appelketel in goede staat, licht bedeukt 26x35xø26cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Petroleum - stormlamp met geëmailleerde kap in goede originele staat 40xø32cm. Cond.: G

Pijpenrek div. + doos
Resultaat: 35 EUR

Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G

Indische tabakspot
Resultaat: 35 EUR

Oude Indische messing (tabaks)pot, rondom bewerkt met bloemendecor 14xø17cm.

Kruitvuller
Resultaat: 35 EUR

Amerikaanse kruithoorn 19e eeuw bewerkt met Eagle en US 24x10x8cm. Cond.: G

6 Objecten voetbal
Resultaat: 32 EUR

Gebedsrol
Resultaat: 30 EUR

Koffieset op dienblad
Resultaat: 30 EUR

Chinese vrouw als lamp
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse tafellamp in de vorm van een Japanse vrouw. Jade imitatie 2e helft 20e eeuw 48x15x16cm. Cond.: G

Petroleumlamp, schippertje
Resultaat: 30 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje), compleet ca. 1900 45xø30cm. Cond.: G

Open haardstel
Resultaat: 30 EUR

Staande schemerlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote Empire stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw. Koper en zwart gekleurd in goede staat 154xø40cm.

2 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische Hollandse boeken; 1x de gas en petroleummoter met daarin een uitklapbaar stoommodel en 1x vliegwereld jaargang 1940 34x35cm. Cond.: R-G

Maria onder stolp, was
Resultaat: 30 EUR

Antieke metronoom
Resultaat: 30 EUR

Metronome ca. 1900 uit Parijs, metronome Maëlzel Paris in goede originele staat 23x11x11cm. Cond.: G

Carroussel paard
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve repro-antiek carrousselpaard, beschilderd in goede staat 66x52x14cm.

5 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

6 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

5 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

3 Oude camera's
Resultaat: 30 EUR

Drie oude camera's 1e helft 20e eeuw; 1x Kodak Junior 620, 1x Eastman Kodak company Rochester USA en 1x Balda Juwella (2x met lederen etui). Allen in goede staat 15-21cm. Cond.: G

12 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse houtsnijwerken 20e eeuw; 1x handgestoken met rood-goud decor met draken en Foo honden 21x31x12cm. en 1x Oosterse console (bankje) met draken 28x27x19cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barokstijl 64cm. Cond.: G

Bronzen deurklopper 1880
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.

3 Tasjes
Resultaat: 30 EUR

2 Houten dekselschalen, eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve houten dekselschalen in de vorm van een eend 20e eeuw met rood- en gouddecor 12x24x14cm. Cond.: G

Waterkruik met handgrepen
Resultaat: 30 EUR

Steengoed voorraadkruik 17e-18e eeuw met 2 handvaten en ribben van boven naar beneden. Lichtbruine glazuur, oren zijn gelijmd 40xø30cm. Cond.: R

Petroleumlamp messing
Resultaat: 30 EUR

Grote messing tafel petroleumlamp ca. 1900, bewerkt. In zeer goede staat 50xø15cm.

Petroleumlamp messing
Resultaat: 30 EUR

Grote messing tafel petroleumlamp ca. 1900, bewerkt. In zeer goede staat 54xø14cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Hang-petroleumlamp ca. 1880 Historisme in originele staat 50xø40cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Hang-petroleumlamp ca. 1880 historisme in originele staat 50xø38cm. Cond.: G

Engelse balansweegschaal
Resultaat: 30 EUR

Engelse 19e eeuwse weegschaal in goede originele staat 58x65x35cm. Cond.: G