Twee oude Chinese koperen cloisonne vazen 1e helft 20e eeuw met bloemmotief, 2 kleine deuken 24xø14cm. Cond.: R-G
Groot oud Noord Amerikaans kopergeslagen dienblad met floraal decor 20e eeuw in goede staat 4xø60cm.
Groot kavel divers tin 18e-19e-20e eeuw o.a; maten, snotneus, kruiken, trechter, lepels, borden, vetspuit etc. Cond.: G
Groot porseleinen dienblad ca. 1910 met nikkelen bewerkte omranding en handgrepen in goede staat, gemerkt 53x34x5cm.
Houten beschilderde Oosterse sieradenkist met bloemdecor en vogeldecor, zwart/goud lakwerk 2e helft 20e eeuw 30x30x17cm. Cond.: G
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede staat 38x36cm.
Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G
Grote tafel-petroleumlamp met marmeren zuil en compositie metalen plated voet. Glazen reservoir en bolkap. In goede originele staat 66xø15cm.
Paardehaam ca. 1900 van hout, leder en met koperen bellen en beslag. In originele staat 100x53x17cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1880 Historisme met bloemen- en vogeldecor op reservoir ca. 56xø40cm. Cond.: G
Jugendstil hangpetroleumlamp ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief op lamp, originele kap 56xø40cm. Cond.: G
Oude miniatuur 20e eeuw, lijst van been en parelmoer. Portret van Marie Antoinette 10x11cm. Cond.: G
Oude Hollandse kopergeslagen spiegel met deurtje en borstels, 20e eeuw in barokstijl. 62x35x8cm., Cond.:G
Vijf delen antiek tin/plated. ca. 1900, o.a. koffiekan 2x , melkkan, suikerpot en een schenkkanb. 10-18cm., Cond.:R/G
Kleine 19e eeuwse gegraveerde plated bierpul met monogram en jaartal 1884 9x10xø7cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil tafel petroleumlamp met nikkelen voet en handbeschilderd groen-glazen reservoir. Bloemdecor in zweepslagmotief 56xø14cm. Cond.: G
Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M
Grote roodkoperen waskookbak 19e eeuw, bedeukt 42x76cm. Cond.: R
Maria met kindje Jezus onder glazen stolp, gemaakt van was 20e eeuw 36x23x16cm. Cond.: G
Antieke hout gesneden barometer, ca. 1900, G.H.J.Baarslag, Enschede. In goede staat. 45x24cm.
Grote nationaal weegschaal ca. 1920 met chromen reclame opzetstuk Enka Sponzen 80x70x27cm. Cond.: G
Twee toneelkijkers ca. 1900; 1x met messing, nikkel en parelmoer 6x10x4cm. en 1x messing met leder 5x9x3cm. Cond.: G
Acht oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw met diverse voorstellingen in goede staat 35-75cm. Cond.: G
Twee Franse kaarskandelaars ca. 1880 met marmeren voet in goede staat 40x23x11cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in zeer goede staat 30-46cm. Cond.: G
Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G
Oude citer in originele doos. In uitstekende staat met originele beschrijving en stemsleutel 20e eeuw Cond.: G
Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.
Vier delen antiek koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit 19e eeuw messing en koper, 1x houtbak, kopergenageld met leeuwepoten, 1x messing emmer, kopergenageld en 1x 3-delige haardset 14-36cm. Cond.: G
Twee stansapparaten; 1x met originele beschildering ca. 1900 13-24cm. Cond.: G
Juwelenkistje ca. 1880 met bewerkt plated deksel met putti, gesigneerd J. Pinto DApres Boucher 8x19x14cm. Cond.: G
Jugendstil schaal met hengsel ca. 1900 van messing met geslepen glazen binnebak in zeer goede staat (chips glas) 8xø25cm. Cond.: R-G
Grote Duitse kopergeslagen doofpot met binnenbak en deksel, rondom bewerkt ca. 1890 in goede originele staat 42xø30cm.
Grote bronzen kaarskandelaar 20e eeuw in barokstijl 62cm. Cond.: G
Handgestoken barometer in rankenmotief ca. 1900, gemerkt M.S. in zeer goede staat 39x18x6cm.
Grote handgestoken barometer ca. 1900 in zeer goede staat (notenhout) 55x21x5cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse goudweegschaal met 5 gewichten in mahonie kist
Twee delen sanitair 30-er jaren van metaal met glas; 1x zeepdispenser met monogram en 1x handdoekenhouder 16-53cm. Cond.: G
Twee Hollandse eikenhouten kinder-schooltassen met kerfsnede eind 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G
Majolica tafel petroleumlamp ca. 1890 met bloemdecor en historisme voet, zonder glas en kap 33xø14cm. Cond.: G
Majolica tafel petroleumlamp ca. 1890 met messing voet en bloemendecor (compleet) 47xø15cm. Cond.: G
Twee prachtige aparte oude soda-spuitflessen in zeer goede staat 32-34cm.
Prachtige Hollandse 19e eeuwse koperen grote appelketel in goede staat, licht bedeukt 26x35xø26cm. Cond.: G
Petroleum - stormlamp met geëmailleerde kap in goede originele staat 40xø32cm. Cond.: G
Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G
Oude Indische messing (tabaks)pot, rondom bewerkt met bloemendecor 14xø17cm.
Amerikaanse kruithoorn 19e eeuw bewerkt met Eagle en US 24x10x8cm. Cond.: G
Grote Japanse tafellamp in de vorm van een Japanse vrouw. Jade imitatie 2e helft 20e eeuw 48x15x16cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje), compleet ca. 1900 45xø30cm. Cond.: G
Grote Empire stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw. Koper en zwart gekleurd in goede staat 154xø40cm.
Twee antiquarische Hollandse boeken; 1x de gas en petroleummoter met daarin een uitklapbaar stoommodel en 1x vliegwereld jaargang 1940 34x35cm. Cond.: R-G
Metronome ca. 1900 uit Parijs, metronome Maëlzel Paris in goede originele staat 23x11x11cm. Cond.: G
Decoratieve repro-antiek carrousselpaard, beschilderd in goede staat 66x52x14cm.
Drie oude camera's 1e helft 20e eeuw; 1x Kodak Junior 620, 1x Eastman Kodak company Rochester USA en 1x Balda Juwella (2x met lederen etui). Allen in goede staat 15-21cm. Cond.: G
Twee Oosterse houtsnijwerken 20e eeuw; 1x handgestoken met rood-goud decor met draken en Foo honden 21x31x12cm. en 1x Oosterse console (bankje) met draken 28x27x19cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.
Twee decoratieve houten dekselschalen in de vorm van een eend 20e eeuw met rood- en gouddecor 12x24x14cm. Cond.: G
Steengoed voorraadkruik 17e-18e eeuw met 2 handvaten en ribben van boven naar beneden. Lichtbruine glazuur, oren zijn gelijmd 40xø30cm. Cond.: R
Grote messing tafel petroleumlamp ca. 1900, bewerkt. In zeer goede staat 50xø15cm.
Grote messing tafel petroleumlamp ca. 1900, bewerkt. In zeer goede staat 54xø14cm.
Hang-petroleumlamp ca. 1880 Historisme in originele staat 50xø40cm. Cond.: G
Hang-petroleumlamp ca. 1880 historisme in originele staat 50xø38cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal in goede originele staat 58x65x35cm. Cond.: G