Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Haardstel 2111
Haardstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Opgezette schilpad 2229
Opgezette schilpad

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aziatisch mini-kabinet 2431
Aziatisch mini-kabinet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kinderwagen 50-er jaren 2016
Kinderwagen 50-er jaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gietijzeren tafeltje 2021
Gietijzeren tafeltje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2099
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kandelaar, adelaarsvoet 2114
Kandelaar, adelaarsvoet

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Tafelopzet 2024
Tafelopzet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fossielen 2043
Fossielen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Stenen tuintafel 2053
Stenen tuintafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koppensnellers mes 2063
Koppensnellers mes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Krissen (1 klein) 2301
3 Krissen (1 klein)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karabijn 2309
Karabijn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Lemetten, 17e-18e eeuw 2356
2 Lemetten, 17e-18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2193
Tiffany lamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2035
Petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Opaline vaas/petroleumlamp 2036
Opaline vaas/petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bureauset 2044
Bureauset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schildpad doosje 2130
Schildpad doosje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Neogothische kandelaar 2138
Neogothische kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Cognac 2172
Cognac

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engelse samovaar 2265
Engelse samovaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schildpaddoosje 2032
Schildpaddoosje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
8x Opiumgewichten 2124
8x Opiumgewichten

Resultaat:

85 EUR