Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jugendstil inktstel 2150
Jugendstil inktstel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Messing wandlampjes 2190
3 Messing wandlampjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2230
Petroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koperen tabakspot 2234
Koperen tabakspot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
26 Delen Japans lakwerk 2236
26 Delen Japans lakwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Aziatische ronde lakwerkdoos 2244
Aziatische ronde lakwerkdoos

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kerfsnede dienblad 2274
Kerfsnede dienblad

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen tin 2298
3 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
IJzeren vijzel 19e eeuw 2324
IJzeren vijzel 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Duits Art Deco kistje 2334
Duits Art Deco kistje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bijzondere pijp 2351
Bijzondere pijp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Vertinde waterkannen 2363
2 Vertinde waterkannen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Koperen ketels 2370
2 Koperen ketels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Geborduurde afbeelding, valk 2376
Geborduurde afbeelding, valk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bronzen blaker 2398
Bronzen blaker

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bronzen deurklopper 2402
Bronzen deurklopper

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Appelketel 2426
Appelketel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing kraantjeskan 2427
Messing kraantjeskan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen antiek 2428
3 Delen antiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude barometer 2147
Oude barometer

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Cloisonne vaasje 2165
Cloisonne vaasje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Tinnen bekers 2227
Tinnen bekers

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Mini-krissen 2249
3 Mini-krissen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Koperen kan 2296
Koperen kan

Resultaat:

10 EUR