Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G
Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G
Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G
Zwaard met bronzen grip 20e eeuw (naar oud voorbeeld) in zeer goede staat 95cm.
Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G
Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G
Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G
Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G
Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.
Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.
Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G