Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Band 18e eeuwse boeken, 3 delen 2379
Band 18e eeuwse boeken, 3 delen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eiken documentenkistje 1870 2037
Eiken documentenkistje 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote plafoniere 2083
Grote plafoniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
11 Flessen rode wijn 2169
11 Flessen rode wijn

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette Kruisweg 2214
Bronzen plaquette Kruisweg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bontjas 2219
Bontjas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Blank zwaard 2306
Blank zwaard

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Moderne stalampjes 2353
4 Moderne stalampjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2432
Bronzen hanglamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Blauw glazen hanglamp 2158
Blauw glazen hanglamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bokaal 2180
Bokaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Staande lamp, messing voet 2238
Staande lamp, messing voet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Kandelaren, Empire stijl 2018
2 Kandelaren, Empire stijl

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote kris 2064
Grote kris

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote kris 2069
Grote kris

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Prismen hanglamp 2097
Prismen hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
8x Opiumgewichten 2125
8x Opiumgewichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Noten wandconsoles 2141
2 Noten wandconsoles

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hanglamp 2162
Hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Opgezette eekhoorn 2225
Opgezette eekhoorn

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing sextant 1941 2261
Messing sextant 1941

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Doosje, boulle techniek 2416
2 Doosje, boulle techniek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Messing kandelaars 2117
3 Messing kandelaars

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Cloisonne tafelset 2145
Cloisonne tafelset

Resultaat:

65 EUR