Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Messenset 2236
Messenset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen kaarskandelaar 2456
Bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen ikoon 2288
Bronzen ikoon

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Dubbelloops, voorlader 2330
Dubbelloops, voorlader

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Jugendstil schenkkaraf 2016
Jugendstil schenkkaraf

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gietijzeren kachel 2020
Gietijzeren kachel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Majolica staande petroleumlamp 2089
Majolica staande petroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kaarsenkandelaar, schemerlamp 2455
Kaarsenkandelaar, schemerlamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Staande petroleumlampen 2475
2 Staande petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
16 Engelstalige boeken 2517
16 Engelstalige boeken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Roodkoperen appelketel 2054
Roodkoperen appelketel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Barometer 2478
Barometer

Resultaat:

72 EUR

Verkocht
Inktstel, poes 2033
Inktstel, poes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gedreven aker 2055
Gedreven aker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barometer, papieren platen 2205
Barometer, papieren platen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Thermometer figuren 2208
2 Thermometer figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tifanny lamp, vierkant 2245
Tifanny lamp, vierkant

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tinnen snavelkan, 18e eeuw 2348
Tinnen snavelkan, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Godslamp 2439
Godslamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Boeken Duitsland WO II 2534
2 Boeken Duitsland WO II

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Cloisonne dekselpot 2031
Cloisonne dekselpot

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Accordeon 2103
Accordeon

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Netsuke 2024
4 Netsuke

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Godslamp 18e eeuw 2046
Godslamp 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR