Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm. 2335
Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Startprijs 70 EUR
Italiaanse Catania Siciliene gitaar 2338
Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Startprijs 70 EUR
2x Antieke petroleumlamp 2356
2x Antieke petroleumlamp
Startprijs 70 EUR
2x Petroleumlamp, 1900 2357
2x Petroleumlamp, 1900
Startprijs 70 EUR
3x Boeket van zijde 2379
3x Boeket van zijde
Startprijs 70 EUR
2x Kruis van gietijzer 2016
2x Kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR
Theestoof + messing theekan, 1850 2025
Theestoof + messing theekan, 1850
Startprijs 80 EUR
Kompas 2036
Kompas
Startprijs 80 EUR
Apothekers weegschaal 2040
Apothekers weegschaal
Startprijs 80 EUR
Cartier aansteker 2056
Cartier aansteker
Startprijs 80 EUR
Show-vitrine met schuifdeuren 2060
Show-vitrine met schuifdeuren
Startprijs 80 EUR
Theekist met mengschaal 2069
Theekist met mengschaal
Startprijs 80 EUR
Gestoken dekseldoos 2074
Gestoken dekseldoos
Startprijs 80 EUR
Petroleumlamp, 1900 2078
Petroleumlamp, 1900
Startprijs 80 EUR
Lot koffiemolens (12x) 2085
Lot koffiemolens (12x)
Startprijs 80 EUR
7-Delige tinnen maten set 2092
7-Delige tinnen maten set
Startprijs 80 EUR
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm. 2097
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm.
Startprijs 80 EUR
2x Grote buiten-wandlamp 2113
2x Grote buiten-wandlamp
Startprijs 80 EUR
Tafellamp, 1920 2118
Tafellamp, 1920
Startprijs 80 EUR
3-Armige messing wandlamp 2119
3-Armige messing wandlamp
Startprijs 80 EUR
Lot divers koperwerk 2130
Lot divers koperwerk
Startprijs 80 EUR
Lot divers (7x) 2134
Lot divers (7x)
Startprijs 80 EUR
Antieke kandelaar, 1900 2149
Antieke kandelaar, 1900
Startprijs 80 EUR
Groot kruis van gietijzer 2157
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR