Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

3x Boeket van zijde
Startprijs 70 EUR

Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.

2x Wandlamp met spiegel
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 400 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot tin (maten) (10x)
Startprijs 60 EUR

Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.

Dokterstas
Startprijs 40 EUR

Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Startprijs 40 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 40 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 50 EUR

Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers religieus antiek
Startprijs 100 EUR

Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 40 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

Lot Indonesië (4x)
Startprijs 30 EUR

Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 30 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Renaissance plaquette jachtvoorstelling
Startprijs 60 EUR

16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.

Lot antiek keramiek
Startprijs 30 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met antiek emaille
Startprijs 40 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

Lot wijwaterhouders
Startprijs 30 EUR

Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

2x Accordeon instrument
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Wijwaterhouder
Startprijs 50 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Majolica tafellamp, H 75 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke hoge staande majolica tafellamp met floraal decor. Circa 1900. Majolica gaaf. Reservoir mist . Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

2x Petroleumlamp, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen. Circa 1900. 1x Jugendstil, floraal, glas. 1x Majolica, floraal decor. Afmeting: H 32 - 45 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen van opaline glas. Circa 1890 - 1910. Handbeschilderd. Afmeting: H 50 - 55 cm. Eén rookglas kapot. Verder in goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Startprijs 60 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon van zwart bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Paraplubak + haardscherm
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Startprijs 30 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Startprijs 50 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 35 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 150 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot divers oud (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter brons/kristal
Startprijs 90 EUR

Bronzen zakkroonluchter met kristalglas + guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 40 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Japanse parapluhouder
Startprijs 50 EUR

Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Twee plated dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee grote plated dienbladen met bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 50 + 70 cm. In goede staat.

Gitaar
Startprijs 50 EUR

Oude gitaar. Exelsior Classico. Italië 1967. Afmeting: 94 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Startprijs 70 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startprijs 30 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Startprijs 70 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

Tibetaanse wijnkistkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering.ook te gebruiken als wijnkist houder voor 2 flessen Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.