Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm
Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm
Oud Perzisch kleed Herez met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 230x315cm. Cond.: G
Oud briek rood perzisch kleed, fijngeknoopt en in goede staat 177x123cm
Groot oud Perzisch kleed (India) handgeknoopt met floraal decor, 246x178cm Cond:G
Oud zijden kleed, ivoorkleurig met blauw in goede staat 155x90cm. Cond.: G
Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed, handgeknoopt met floraal decor 270x175cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten zwart/blauw/creme/bruin 124x214cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kleden (1x iets sleets) 95x158cm. en 143x110cm. Cond.: R-G
Twee oude Perzische kleedjes Sumack, in goede staat 130x40 cm Cond:G
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, rood met florale decors, in goede staat 200x310cm
Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm
Oude Perzische loper blauw en floraal decor, in goede staat 151x91cm
Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G