Twee oude Oosterse/Perzische lopers: 1x rood/creme/blauw 108x60cm. en 1x grijs/blauw 118x74cm. Cond.: R-G
Groot oud Chinees dik kleed met decor van draak en flora (vuil) 280x180cm. Cond.: R-G
Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Mooi oud Iranees Perzisch kleed met figurale decors in de tinten rood/zwart/blauw/geel/creme 157x125cm. Cond.: G
Drie oude/antieke Oosterse kleedjes in lijst 104x40cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed (fijngeknoopt) van mooie kwaliteit, rood 130x180cm. Cond.: G
Lange oude Perzische veelkleurige loper in goede staat 460x100cm. Cond.: G
Drie oude Perzische kleden: 1x roodtinten 153x90cm., 1x bruintinten 125x220cm. en 1x loper 140x42cm. Cond.: R
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met apart floraal decor 140x210cm. Cond.: G
Zijden Perzische loper 2e helft 20e eeuw in goede staat (creme/baluw) 148x48cm. Cond.: G
Antiek Perzisch kleed in de tinten briquerood-blauw 162x115cm. Cond.: R-G
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal veelkleurig decor in goede staat 305x200cm.
Zeer groot oud Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor in goede staat 302x250cm.
Mooie Oosterse zijden pers, fijngeknoopt met florale decors (blauw/creme) 100x142cm. Cond.: G
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors in de tinten briquerood/blauw/zwart/creme 199x300cm. Cond.: G
Oud bont Perzisch tapijt in de tinten blauw/rood/oranje, in goede staat 210x310cm.