Oud Oosters handgeknoopt Kelim kleed, roodbruin/bruin/oker/creme in goede originele staat 220x137cm.
Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G
Grote handgeknoopte pers met mooi bloemdecor en een groot medaillon in het midden. 233x335cm., Cond.:G
Groot meerkleurig Perzisch handgeknoopt tapijt in goede staat 200x300cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt tapijt (afkomstig uit Iran), Fijn geknoopt met diverse bloemmotieven. 207x310cm.,m Cond.:R/G
Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G
Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G
Groot oud handgeknoopt Perzisch tapijt van goede kwaliteit, fijn geknoopt met diverse motieven en een medaillon in het midden. 328x224cm.
Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Twee kleine Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten en rood/blauw 100x62cm. en 93x65cm. Cond.: G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/camel van kleur met in het midden medaillons. 191x275cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood met camel kleur in het midden met medaillons en rand met vakverdeling met stermotief. 267x185cm., mCond.G
Twee handgeknoopte Perzische tapijten , een rood kleed met groot uitlopend medaillon met in de rand bloemen, 120x70cm., en een bidkleed met rode en blauw/groene omranding. 97x64cm., Cond.:G
Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten beide met medaillons in het midden. 95x62 en 96x62cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G
Twee oude Perzische lopers (1x briekrood en 1x aardetinten) 100x51cm. en 154x55cm. Cond.: R-G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G
Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.
Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G
Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met zes medaillons in het midden. 128x78cm., Cond.:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 147x94cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 190x100cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 314x208cm.