Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Zilv. munten van 2 stuiver 2700
8 Zilv. munten van 2 stuiver
Startprijs 100 EUR
Kavel diversen 2701
Kavel diversen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kavel briefgeld NL 2702
Kavel briefgeld NL

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Sets met munten 2703
2 Sets met munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Sets met munten 2704
2 Sets met munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Sets met munten 2705
2 Sets met munten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Sets met munten 2706
2 Sets met munten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
16 Bankbiljetten NL 2707
16 Bankbiljetten NL

Resultaat:

25 EUR

2 Munten 2708
2 Munten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kavel diverse munten 2709
Kavel diverse munten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Bankbiljetten NL 2710
3 Bankbiljetten NL

Resultaat:

10 EUR

5 Bankbiljetten 2711
5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR
Verkocht
22 Diverse munten 2712
22 Diverse munten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse munten 2713
Diverse munten

Resultaat:

35 EUR

4 Penningen 2714
4 Penningen
Startprijs 50 EUR
4 Penningen 2715
4 Penningen
Startprijs 50 EUR
6 Chinese munten 2716
6 Chinese munten
Startprijs 20 EUR
16 Turkse munten, zilver 2717
16 Turkse munten, zilver
Startprijs 100 EUR
8 Munten (2x zilver) 2718
8 Munten (2x zilver)
Startprijs 25 EUR
3 Zilveren munten 2719
3 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR
5 Zilveren munten 2720
5 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren munten 2721
3 Zilveren munten
Startprijs 25 EUR
24 Zilveren munten 2722
24 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR
8 Romeinse munten 2723
8 Romeinse munten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
18 Halve centen 2724
18 Halve centen

Resultaat:

25 EUR

18 Zilveren munten 2725
18 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
12 Zilveren munten 2726
12 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren munten 2727
3 Zilveren munten
Startprijs 25 EUR
5 Zilveren munten 2728
5 Zilveren munten
Startprijs 125 EUR
Verkocht
9 Chinese munten/penningen 2729
9 Chinese munten/penningen

Resultaat:

65 EUR

8 Zilveren munten 2730
8 Zilveren munten
Startprijs 80 EUR
6 Zilveren munten 2731
6 Zilveren munten
Startprijs 80 EUR
3 Zilveren munten 2732
3 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren munten 2733
2 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
8 Romeinse munten 2734
8 Romeinse munten
Startprijs 50 EUR
3 Zilveren penningen 2735
3 Zilveren penningen
Startprijs 80 EUR
4 Zilveren penningen 2736
4 Zilveren penningen
Startprijs 80 EUR
25 Centen 1948 2737
25 Centen 1948
Startprijs 25 EUR
13x 5 Gulden 2738
13x 5 Gulden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
12x 5 Gulden 2739
12x 5 Gulden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8x 2,5 Gulden 2740
8x 2,5 Gulden

Resultaat:

25 EUR

18x Roepiah 2741
18x Roepiah
Startprijs 25 EUR
2x 100 Frank 2742
2x 100 Frank
Startprijs 20 EUR
Verkocht
12 Zilverbonnen 2743
12 Zilverbonnen

Resultaat:

40 EUR

3x 10 Gulden 2744
3x 10 Gulden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x 25 Gulden 2745
2x 25 Gulden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse munten 2746
Diverse munten

Resultaat:

15 EUR