Lot 30 munten Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en Rusland. Diverse kwaliteiten.
Nederland vanaf 1/2 ct t/m 2.5 gld., brons-nikkel en zilver, tevens wat penningen en buitenland ook zilver. Leuk lot voor starter. Kwaliteit FR+ZFR.
1x Penning 50 jarig jubileum van Emma met opschrift "Koningin, Moeder Regentes 1879 -1929" en 1x "Notgeld der Provinz Westfalen 1923 10.000 Mark". Beide in goede conditie.
Zwart boek koninkrijk + VOC. Vanaf 1/2 Ct. t/tm 2,5 Gld. Brons, nikkel en zilver. VOC duiten Holland + Utrecht en enkele Duits koper, Cond.: FR-ZF
Divers papiergeld 1e helft 20e eeuw o.a; China, Holland, Peru, Indonesië, Roemenië, Duitsland etc. Cond.: R-G
Vier zilveren vijftig gulden munten. Vijftig jaar bevrijding, 1945-1995.
Zwart muntenalbum Importa met buitenlandse munten, ook zilver. Leuk voor de starter-verzamelaar.
26 Munten Duitsland, zilver diverse jaren. Diverse 2 en 1 Mark stukken en zilveren penning 1972.
Muntkoker de Bijenkorf Amsterdam met 11 zilveren dubbeltjes ca. 1950.
1x China messing 50 cent 1913, 2x tempelgeld (tin-flower 1569-1629)
Diverse zilveren munten; 4x Zilveren 10 gulden Nederland, 1x Zilveren daalder en Set dommetjes
Vijftien sets Nederlandse provincien 1987 t/m 1997 en 1999 (3x dubbele)
Zestien sets UNC, Ned. Antillen vanaf 1980 t/m 2001, diverse jaren
Nederland 6 zilveren 10 gulden munten Proof 1994-95-96-97-97-99
Kavel van 22 Russische penningen o.a; 1966 Radetzky, 1x Bertoni Milano Santoinio di Padova, 1x Fritz Heckert 1884-1936, etc. etc.