Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G
Poppenhuis naaiatelier met diverse meubelen, stoffen, kindernaaimachine en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27x61x19cm
Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm
Oude Duitse porseleinen pop, replica van JDK (kestner) nr 237(Hilda) met houten gelede lichaam 45cm Cond:G
Lot diverse oude poppen, porseleinen kaiserbaby, schildpad jongen(45) A.M baby, en antieke Duitse blikken poppen, 10-40cm. Cond:R/G
Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G
Lehmann LGB 5-delige set LCE ICE trein bestaande uit: 1x voor- en achterstel (90950-1), 1x 30603 (met originele doos), 1x 90954 (met originele doos) en 1x 90953(met originele doos). Set is gebruikt en...
Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.
Vooroorlogs Duitse blikken Märklin trein met opdraaimechaniek R 880/889, compleet met originele sleutel, omstreeks 1930 27cm Cond"R/G
Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G
Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G
Vijf kamer poppenbungalow, vol meubels en poppen omstreeks 1960, scheurtje in rode dak, eigenbouw Cond:R/G
Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm
Oude Duitse porseleinen pop, Armand Marseille nr 341/5K, met papiermache lichaam, kleertjes en slaapogen, 52cm. Cond;G
Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille, dreambaby 351/7K met kleertjes, babylichaam, in goede staat 51cm.Cond;G
Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G
Zeer groot 3 delig parfumerie, schoonheidssalon, schoonheidssalon poppenhuis vol met dure parfums(originele doosjes erbij) met verlichting, vitrines galerie met trap, meubels, make up etc eigenbouw. 2...
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G
Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R