6x Speelgoed van blik in originele doos. 1x Ei leggende kip, 1x Basketbalspeler, 1x Kind met trommel, 1x FlowerPower auto, 1x Draaimolen, 1x Blikken trein. Allen 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: Gchip bij oog
Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G
Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G
Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S
Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G
Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G
Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R
3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Poppenledikant op wieltjes met hemel ca. 1900. Metaal met koper 60x24x42cm. Cond.: G
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: GL.65 cm
Twee poppenkastjes. 1 Antiek poppen beukenhouten linnenkastje ca. 1910, notengekleurd en houtwormschade 53x32x14cm.1 Antiek poppen linnenkastje Zuid Duitsland ca. 1880 van beukenhout in zeer goede sta...
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Bäehr + Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen en 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R
Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G
Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G