17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Käthe Kruse pop
Startprijs 80 EUR

Gietijzeren fornuisje
Resultaat: 85 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gietijzeren kinderfornuis van Godin en Cie Laken. In zeer goede originele staat 34x35x18cm.

Steiff hertenjong
Resultaat: 800 EUR

Grote Duitse Steiff hertejong. gemerkt met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 55x48x25cm.

Pop, K&R
Startprijs 380 EUR

Oude Duitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G

Porseleinen pop
Resultaat: 130 EUR

Oude Duitse Heinrich Handwerck 109-11 (2.5) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en met oorbelgaatjes in goede originele staat 58cm.

Porseleinen pop
Resultaat: 140 EUR

Oude grote Duitse Heinrich Handwerck - Simon Halbig Nr. 109-15 (6) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en geheel in zeer goede originele staat 74cm.

Vroege Käthe Kruse pop
Startprijs 400 EUR