Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse houten Ado speelgoed vrachtwagen. 30-er Jaren. In originele kleuren, met originele wielen. Bespeeld, maar in goede staat. Afmeting: 19 x 18 x 45 cm. In goede staat.
Twee '5 - H.P. Citroën' metalen modellen. Eén groot model 'Jouets France'. Eén klein model 'Rami France'. Licht bespeeld. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Altbeck + Gottschalck pop, nr. 1352/45. Met echt haar, oude kleertjes + baby-lichaam, slaapogen, bewegende tong. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 320 - 12. Groot papier mache baby lichaam. Drie vingers beschadigd. Minimale chip bij pruikrand porselein. Afmeting: 74 cm. In redelij...
Lot diverse oude blikken speelgoed auto's. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Japan etc. Met en zonder originele doos. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude blikken speelgoedauto's. Eén maal Tipp Co Militairy. Eén maal Schuco Opel Police car. Eén maal Kever Bandai 5309. Eén maal Mercedes Yokohama 220 S. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede st...
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.