Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Oude Franse porseleinen Limoge nr 8 pop, met papier mache lichaam, nieuwer kleed, slaapogen open mond en zes tanden, 59cm. Cond:G
Oude Duitse schildpad celluloid Kathe Kruse pop, met echt haar en slaapogen, model T40 en kleertjes, 40cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Simon en Halbig 10179/8 gelede papier mache lichaam, oorbellen, vaste ogen, bloedkoraal ketting en oude kleding 53cm. Cond:G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G
Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G
Lot van 7 oude poppen, celluloid, porselein, schildpad, en porseleinen dreambaby, googly en Götzpop omstreeks 1920-1960 Cond;G
Zeer oude stoffen Lenci pop, gemerkt, jongen met vilt lichaam, haaruitval, latere kleertjes 42cm. Cond:G
Twee antieke Duitse celluloid poppen, Kammer en Rheinhardt 728/5, Schildkröte, met lederbalg, nr 15, houten gelede armen 37-52cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Simon en Halbig Kammer en Rheinhardt 43cm, met gelede lichaam en kleertjes, 41cm. Cond:G
Zeer oude stoffen Lenci pop(meisje) met vilt kleertjes en vilt lichaam, origineel, geschilderde ogen, 30cm. Cond:G
Vier oude Duitse Celluloid schildpad poppen 20e eeuw, jongen nr 53 stoffen lichaam, meisje nr 56 Inge vinger af, Inge been af, schildpad gelede lichaam nr 14, lederbalg 50-55cm. Cond:R/G
Groot kavel diverse celluloid popjes, hoofdzakelijk Duitsland, omstreeks 1930-1950 Cond;G
Zeer grote Duitse Armand Marseille porseleinen pop nr 390/15 met geleed lichaam, oude kleertjes, vinger af, haarlijn in voorhoofd 83cm Cond:R
Twee Duitse celluloid schildpad poppen, 2e helft 20e eeuw, jongen en meisje met kleertjes nr 55 rep. in zeer goede staat 50cm Cond:G
Antieke Oostenrijkse porseleinen pop Juan Eduardo 1904 Austria 12, gelede lichaam 3 vingers af, lijmresten pruik 60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duiotse porseleinen pop F.S en C nr 1295, met papier mache lichaam en kleding, 67cm. Cond:G
Antieke porseleinen pop Revalo nr 5, met gelede lichaam en kleertjes, 39cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse poppen met gemodelleerd haar, borstkop minerva, borstkop 19e eeuw papier mache, 3 maal papier mache o.a. AM 2 ongemerkt 29-58cm. Cond:G
Drie oude Duits porseleinen bad poppen 19e-20e eeuw in goede staat, 19-24-35cm.
Vooroorlogse grote Duits porseleinen pop Kling +Co, omstreeks 1930, met papier mache gelede lichaam, en slaapogen, 65cm Cond:G
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Antieke Duitse Armand Marseille pop 1894, met porseleinen borstkop en lederen lichaam, porseleinen onderarmen, glazen ogen en oude kleertjes 55 cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G
Grote Duitse porseleinen pop, gemerkt SH pb 1906/16, replica naar oud voorbeeld met papier-maché lichaam kleding Mohair pruik, strohoed, vaste ogen open mond vier tanden 84cm
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F 10 152, made in Germany met gelede lichaam en kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Vooroorlogse Käthe Kruse jongenspop omstreeks 1920, met stoffen lichaam en schildpad hoofd, verf gezicht laat los 39cm. Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop, nr 351/9K Negroide dream baby, papier mache lichaam, slaap ogen, doopkleed 63cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen, 1x Hertel Schwab en co 104, 1x A.M 390 8/0 gelede lichaam oude kleertjes 33-26cm.
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...
Grote Duitse porseleinen Schoenau en Hoffmeister porseleinen pop nr 914/10, gelede lichaam, hand gerestaureerd, mohair pruik, kleertjes en slaapogen 77cm Cond:G
Vooroorlogse Duitse Käthe Kruse pop, nr 1 1195, met echt haar, en stoffen lichaam,1 naad, 50cm Cond:G
Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...