Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. set "The Blue Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.
Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.
Lehmann L.G.B. 2073 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...
Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.
Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. set "The Big Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Twee delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) in originele dozen: 1x 3062 en 1x 3064, in redelijk tot goede staat.
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...
Vier oude Mahjong spelen 20e eeuw: 1x houten doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos en speelstukken van hout met papier be...
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.