Grote porseleinen gelede pop ca. 1900, gemerkt Dep nr. 8 met oorring-gaten, slaapogen, tandjes, kleertjes en pruik van echt haar, H.: 49cm. Cond.: G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Papier Maché pop ca. 19835, ongemerkt met slaapogen in goede staat 54cm.
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1920, gemerkt E.N.S.T. in ruit nr. 8 met geleed lichaam en slaapogen 58cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop ca. 1930 nr. 342.7 met slaapogen, babylichaam en bewegende tong 57cm. Cond.: G
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been etc. 22x32x4cm., 17x36x4,5cm. en 15x23x10cm. Cond.: R-G
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Vier delen vooroorlogs speelgoed: 1x stoommachine ca. 1920 met 3 accesoires (1x messenslijper, 1x slijper en 1x watermolen) 10-35cm. Cond.: R
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Grote Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop ca. 1930 nr. 1330 A.12.M met babylichaam, slaapogen en oude kleding 62cm. Cond.: G
Twee delen oud blikken speelgoed: 1x blikken schommelpaard met clown (mechaniek) ca. 1950 gama (lichte oxidatie) en 1x Japanse vrachtauto ca. 1960 15-16cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 33x14x6cm. en 5x27x14cm. Cond.: R-G
Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Oude blikken Wilesco stoommachine en slijptol in originele doos en in goede staat 8-27cm.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout, been en ivoor 14x26x7cm., 16x23x8cm. en 14x23x8cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe (en ivoor?) 15x28x7cm. en 17x24x9,5cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Zeldzame kleine blikken Droste chocolade kinder-spaarpot (spaarautomaat) ca. 1910. Bevat gebruikerssporen maar geen deuken 14,5cm. Cond.: R