Zeldzaam 19e eeuws gietijzeren kinderfornuis van Godin en Cie Laken. In zeer goede originele staat 34x35x18cm.
Grote Duitse Steiff hertejong. gemerkt met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 55x48x25cm.
Oude Duitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G
Oude Duitse Heinrich Handwerck 109-11 (2.5) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en met oorbelgaatjes in goede originele staat 58cm.
Oude grote Duitse Heinrich Handwerck - Simon Halbig Nr. 109-15 (6) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en geheel in zeer goede originele staat 74cm.