Grote (ca. 45cm lang) op afstand bestuurbare auto ""Vengeance" 27Mhz, in nieuwstaat
Oude Duitse schilpad pop jongen ca. 1950. Nr. 46 rep. Met originele kleertjes en glazen ogen 41cm. Cond.: G.
Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G