Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.
Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.
Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.
Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G
Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G
Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.
Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.