Duitse boeren barokkast van eikenhout ca. 1800 (uitneembaar) in goede staat 200x179x62cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G
Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.
Eiken buffetkast ca. 1880 met volle zuilen 228x54x140cm. Cond.: G
Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met daarbij 6 antieke eikenhouten stoelen. Leder-look bekleding ca. 1880 en koperen nagels. In zeer goede staat 215x89x72cm. en 91x56x59cm.
Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Klein Hollands empire kabinet ca. 1810 van eikenhout met halve geëboniseerde zuilen en messing capitellen en bronzen beslag in goede staat 190x127x49cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.
Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Boulle stijl naaitafel 21e eeuw, geheel rondom met Boulle (koper) ingelegd en bronzen beslag. In zeer goede staat 78x81x42cm.
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.
Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.
Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.