Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boekenkast
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G

Gestoken bank
Resultaat: 400 EUR

Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.

Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen
Resultaat: 300 EUR

Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.

Dubbelzijdige spiegel
Startprijs 300 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.

2 Houten zuilen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.

Chinees lakwerk, tafel
Startprijs 285 EUR

Oude Chinese lakwerk bijzettafel 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschap in goede staat 56x70cm.

Naaitafel
Startprijs 275 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Grote kapstok
Resultaat: 260 EUR

Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.

Kaptafel
Startprijs 250 EUR

Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...

Hollandse mahonie kast
Resultaat: 270 EUR

Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.

Hollandse commode, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.

Eikenhouten gestoken Kredens
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Resultaat: 225 EUR

Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G

Divan met figuren
Resultaat: 400 EUR

Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G

Commode intarsia
Startprijs 250 EUR

Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.

Vitrinekast, intarsia
Startprijs 240 EUR

Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.

Naaitafel
Startprijs 240 EUR

Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.

Spiegel, goudkleurig
Startprijs 230 EUR

Goudkleurige stuckwerk spiegel 19e eeuw in rococo stijl. Stuk af (bijgewerkt en overgechilderd) 82x60cm. Cond.: R

Commode, brons
Startprijs 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Biedermeier linnenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.

Hoekkast
Resultaat: 250 EUR

Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.

Eiken kast
Resultaat: 200 EUR

Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.

Empire bureau
Resultaat: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Eiken kist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G