Grote mahoniehouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw met aan beide zijden deuren en lades. Uitneembaar tot 3 delen. Bandintarsia op het blad 117x200x80cm. Cond.: G
Zuid Duitse notenhout fineer op grenenhout barokcommode ca. 1780 met bandintarsia (oudere restauraties). Originele sloten en beslag 88x72x122cm. Cond.: M-R
Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G