Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Notenhouten kast, 18e eeuw 4005
Notenhouten kast, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4019
Mahonie kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Commode 4092
Commode

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Iepenhouten hoekkast 4008
Iepenhouten hoekkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Damesbureau 4011
Damesbureau

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Tafel met putti 4012
Tafel met putti

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lederen bank 4016
Lederen bank

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4044
6 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Louis Seize stoelen 4054
6 Louis Seize stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse commode 4066
Engelse commode

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Was-standaard 4094
Was-standaard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Noten boekenkast 4030
Noten boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grunder bureau 4021
Grunder bureau

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Confidence 4009
Confidence

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie spinnekoptafel 4023
Mahonie spinnekoptafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bretons bloementafeltje 4067
Bretons bloementafeltje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Commode intarsia 4143
Commode intarsia

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrinekast, intarsia 4169
Vitrinekast, intarsia

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zuid Duitse barok commode 4031
Zuid Duitse barok commode

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drankbar 4130
Drankbar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Naaitafel 4055
Naaitafel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zuid Duitse grenen kast 4048
Zuid Duitse grenen kast

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Kussenkast 4026
Kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kaptafel 4061
Kaptafel

Resultaat:

200 EUR