Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Reflectorie tafel 4083
Reflectorie tafel
Startprijs 450 EUR
Commode met brons 4079
Commode met brons
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Lederen zitgarnituur 3-delig 4039
Lederen zitgarnituur 3-delig

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bureau, intarsia 4165
Bureau, intarsia

Resultaat:

375 EUR

Biedermeier kast 4108
Biedermeier kast
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Secretaire. Louis Seize 4071
Secretaire. Louis Seize

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Art Deco schrijftafel 4046
Art Deco schrijftafel

Resultaat:

400 EUR

4 Stoelen intarsia 4022
4 Stoelen intarsia
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahoniehouten bureau 4131
Mahoniehouten bureau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4036
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Vitrinekast 4161
Vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Naaitafel met inlegwerk 4117
Naaitafel met inlegwerk
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Commode 4092
Commode

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken jachtkast 4029
Eiken jachtkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4019
Mahonie kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Notenhouten kast, 18e eeuw 4005
Notenhouten kast, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Lyra naaitafel 4116
Lyra naaitafel
Startprijs 325 EUR
Wortelnoten naaitafel 4088
Wortelnoten naaitafel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Engelse commode 4066
Engelse commode

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten kastje 4047
Eikenhouten kastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schrijfbureau 4045
Schrijfbureau

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4044
6 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dubbelzijdige spiegel 4035
Dubbelzijdige spiegel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grunder bureau 4021
Grunder bureau

Resultaat:

260 EUR