Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Petit Point stoeltje 4129
Petit Point stoeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halve maan tafel 4168
Halve maan tafel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Armstoel, Biedermeier 4040
Armstoel, Biedermeier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4055
Halve maantafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie etagere 4065
Mahonie etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine voltaire 4080
Kleine voltaire

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Armstoel, Louis Seize 4087
Armstoel, Louis Seize

Resultaat:

70 EUR

Moderne vitrine, wit 4160
Moderne vitrine, wit
Startprijs 40 EUR
Moderne vitrine, bruin 4161
Moderne vitrine, bruin
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bankje 4175
Bankje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Armstoel, Louis Philippe 4034
Armstoel, Louis Philippe

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Empire kastje 4050
Empire kastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Piano 4074
Piano

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boekenkast, Art Deco 4081
Boekenkast, Art Deco

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rond ingelegd tafeltje 4094
Rond ingelegd tafeltje

Resultaat:

60 EUR

Kappers stoel 4101
Kappers stoel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Hangkastje 4114
Hangkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lederen stoel, bordeaux 4116
Lederen stoel, bordeaux

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lederen stoel, bordeaux 4117
Lederen stoel, bordeaux

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel, barokstijl 4136
Spiegel, barokstijl

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4021
Bijzettafeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Notenhouten kastje 4053
Notenhouten kastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovale halspiegel 4059
Ovale halspiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ronde tafel met intarsia 4089
Ronde tafel met intarsia

Resultaat:

80 EUR