Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.
Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.
Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G
Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.
Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G
Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G