Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Moderne koperen salontafek 2e helft 20e eeuw met glazen plaat 36x110x110cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met laauwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.
Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met inlegwerk en geschulpt blad (wijntafel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø53cm. Cond.: G
Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Engels wortelnoten ladenkastje staande op Queen Anne poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x67x37cm. Cond.: G
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G