Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Telefoontafeltje, Italiaans 4189
Telefoontafeltje, Italiaans

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Grenen hangkastje 4086
Grenen hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel rond groot 4091
Spiegel rond groot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gestoken spiegel 4099
Gestoken spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel in standaard 4118
Spiegel in standaard

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Secretaire, boekenregaal 4132
Secretaire, boekenregaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken luidsprekerkastje 4140
Eiken luidsprekerkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie tafeltje 4141
Mahonie tafeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Laden kastje Engels 4142
Laden kastje Engels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sidetable 4152
Sidetable

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel, goudkleurige lijst 4153
Spiegel, goudkleurige lijst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bijzettafel, Italiaans 4157
Bijzettafel, Italiaans

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken secretaire 4161
Eiken secretaire

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hocker 4177
Hocker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel rond 4201
Spiegel rond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel ca. 1880 4121
Spiegel ca. 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Engels tafeltje 4130
Engels tafeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Spiegel 4171
Spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eiken theetafeltje 4178
Eiken theetafeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rond tafeltje op voet 4198
Rond tafeltje op voet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Grenen commode 4090
Grenen commode

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Keuken hakblok 4100
Keuken hakblok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houten kistje 4123
Houten kistje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bordenrek 4129
Bordenrek

Resultaat:

30 EUR