Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kist
Resultaat: 75 EUR

Duitse 19e eeuwse massief mahoniehouten dekenkist met rond deksel in originele goede staat ca. 1800.

6 Eiken Mechelse stoelen
Resultaat: 75 EUR

Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G

2-Deurs kast
Resultaat: 75 EUR

Engelse stijl 2-deurs kast, gemaakt van teakhout. Kast heeft onder 2 lades, bovenkast 2 deuren. Binnenin zitten 6 legplanken, Eind 20e eeuw, 176x106x64cm., Cond.:G

Ladekastje
Resultaat: 70 EUR

Engels mahoniefineer ladenkastje met 6 lades in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 79x40x63cm. Cond.: G

Tafeltje Queen Anne stijl
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G

Schrijftafel
Resultaat: 70 EUR

Engelse Victoriaanse mahonie schrijftafel, 19e eeuw. Schrijftafel heeft 2 lades met daaronder een klein stukje snijwerk, gehele schrijftafel staat op 4 bolpoten. Meubel verkeerd in een goede ongeresta...

Kersenhouten salontafel
Resultaat: 65 EUR

Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G

Engelse armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve barokstijl spiegel met bewerkte houten lijst en inleg (goudkleurig) 2e helft 20e eeuw 118x86cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G

2 Stoelen Willem III
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.

Medicijnkastje teak
Resultaat: 60 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Bank, zwart leer
Resultaat: 60 EUR

Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G

Sidetable met onderstuk
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x106x35cm. Cond.: G

Rode breifauteuille
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten breifauteuil met gestoken rugleuning in originele staat met rode velours stoffering in redelijke staat. Dik fineer ca. 1840 Cond.: G

6-Kantig tafeltje
Resultaat: 55 EUR

Zes-kantig 19e eeuws tafeltje met sterintarsia in het blad ca. 1840. Notenfineer in redelijke staat met lade 76x63x63cm. Cond.: G

Lage achtkantige tafel
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G

Klein eiken bureau
Resultaat: 50 EUR

Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G

Mahonie dressoir
Resultaat: 50 EUR

Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm.

Etagere
Resultaat: 50 EUR

Grote oude notenhouten etagere 20e eeuw met tollen en snijwerk 138x53x32cm. Cond.: G

Eiken broodspinde 1980
Resultaat: 50 EUR

Oude spinde van eikenhout 2e helft 20e eeuw, zonder rugwand 76x56x38cm. Cond.: R

Rond tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Bijzettafel met inlegwerk, mahoniehout fineer met diverse diersoorten op het blad ingelegd ca. 1950 49xø60cm. Cond.: G

Tafeltje, romantisch tafereel
Resultaat: 50 EUR

Beschilderd bijzettafeltje ca. 1900 met op het blad geschilderd een romantische voorstelling met geblinddoekte heer en 2 dames in klederdracht. Tafel is in redelijke ongerestaureerde staat 70x56x40cm....

Tafel
Resultaat: 45 EUR

Oude mahoniekleurige eettafel in Louis Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 75xø18cm,

Telefoontafeltje, Italiaans
Resultaat: 45 EUR

Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G

Grenen hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G

Spiegel rond groot
Resultaat: 40 EUR

Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G

Gestoken spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G

Spiegel in standaard
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G

Secretaire, boekenregaal
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, lade en boekenschap in zeer goede staat 104x64x31cm. Cond.: G

Eiken luidsprekerkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G

Laden kastje Engels
Resultaat: 40 EUR

Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.

Sidetable
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G

Spiegel, goudkleurige lijst
Resultaat: 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G

Bijzettafel, Italiaans
Resultaat: 40 EUR

Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G

Spiegel rond
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve langwerpige spiegel met goudkleurige bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 130x69cm. Cond.: G

Spiegel ca. 1880
Resultaat: 35 EUR

Spiegel ca. 1880 met rozen opgewerkt 58x50cm. Cond.: G

Engels tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R

Eiken theetafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Rond tafeltje op voet
Resultaat: 35 EUR

Engels mahoniehouten wijntafeltje ca. 1840 in originele staat 57xø50cm. Cond.: G

Grenen commode
Resultaat: 30 EUR

Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G

Keuken hakblok
Resultaat: 30 EUR

Moderne houten keuken snijtafel met drie lades en twee opklapbare zijkanten. In zeer goede staat. 85x80/110x40cm.

Houten kistje
Resultaat: 30 EUR

Oosters houtgesneden kist met ijzeren beslag, koperen slotplaat en opbergvak 20e eeuw 27x63x32cm. Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 30 EUR

Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Ovale goudkleurige spiegel ca. 1900 met bewerkte lijsten in goede staat 92x70cm. Cond.: G

Eiken vitrinekast
Resultaat: 30 EUR

Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G

Ladencommode Queen Anne
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G

Halfronde tafel
Resultaat: 30 EUR

Oude wortelnoten fineer speeltafel met opklapbaar rond blad en bewerkte 4-spant poot 2e helft 20e eeuw in goede staat. Licht verbleekt 76x95x47cm. Cond.: G

Spiegel zwart
Resultaat: 30 EUR

Rechthoekige decoratieve zwarte houten spiegel met goudkleurige parelrand en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 105x73cm. Cond,: G

Kastje barokstijl
Resultaat: 30 EUR

Hollands mahoenihout fineer Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten 73x84x43cm. Cond.: R-G

Eiken hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 25 EUR

Friese kerfgesneden armleumstoel ca. 1900 met gevlochten zitting 95x52x50cm. Cond.: G

Spiegel, noten lijst
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Resultaat: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Dressoir Casteleijn
Resultaat: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.

2 Ronde eiken tafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G

Ovaal bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oud ovaal bijzettafeltje in engelse stijl met Queen Anne poten en wortelnoten blad 2e helft 20e eeuw. Geheel in zeer goede staat 41x47x67cm. Cond.: G

Hangvitrine kastje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G

Iepenhouten stoel met riet
Resultaat: 10 EUR

Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G

Spinnersstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G