Duitse 19e eeuwse massief mahoniehouten dekenkist met rond deksel in originele goede staat ca. 1800.
Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G
Engelse stijl 2-deurs kast, gemaakt van teakhout. Kast heeft onder 2 lades, bovenkast 2 deuren. Binnenin zitten 6 legplanken, Eind 20e eeuw, 176x106x64cm., Cond.:G
Engels mahoniefineer ladenkastje met 6 lades in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 79x40x63cm. Cond.: G
Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse mahonie schrijftafel, 19e eeuw. Schrijftafel heeft 2 lades met daaronder een klein stukje snijwerk, gehele schrijftafel staat op 4 bolpoten. Meubel verkeerd in een goede ongeresta...
Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G
Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G
Grote decoratieve barokstijl spiegel met bewerkte houten lijst en inleg (goudkleurig) 2e helft 20e eeuw 118x86cm. Cond.: G
Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.
Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.
Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G
Mahoniehouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x106x35cm. Cond.: G
Mahoniehouten breifauteuil met gestoken rugleuning in originele staat met rode velours stoffering in redelijke staat. Dik fineer ca. 1840 Cond.: G
Zes-kantig 19e eeuws tafeltje met sterintarsia in het blad ca. 1840. Notenfineer in redelijke staat met lade 76x63x63cm. Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G
Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm.
Grote oude notenhouten etagere 20e eeuw met tollen en snijwerk 138x53x32cm. Cond.: G
Oude spinde van eikenhout 2e helft 20e eeuw, zonder rugwand 76x56x38cm. Cond.: R
Bijzettafel met inlegwerk, mahoniehout fineer met diverse diersoorten op het blad ingelegd ca. 1950 49xø60cm. Cond.: G
Beschilderd bijzettafeltje ca. 1900 met op het blad geschilderd een romantische voorstelling met geblinddoekte heer en 2 dames in klederdracht. Tafel is in redelijke ongerestaureerde staat 70x56x40cm....
Oude mahoniekleurige eettafel in Louis Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 75xø18cm,
Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G
Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G
Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G
Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G
Eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, lade en boekenschap in zeer goede staat 104x64x31cm. Cond.: G
Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G
Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G
Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.
Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G
Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G
Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.
Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G
Decoratieve langwerpige spiegel met goudkleurige bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 130x69cm. Cond.: G
Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.
Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R
Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten wijntafeltje ca. 1840 in originele staat 57xø50cm. Cond.: G
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Moderne houten keuken snijtafel met drie lades en twee opklapbare zijkanten. In zeer goede staat. 85x80/110x40cm.
Oosters houtgesneden kist met ijzeren beslag, koperen slotplaat en opbergvak 20e eeuw 27x63x32cm. Cond.: G
Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.
Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G
Ovale goudkleurige spiegel ca. 1900 met bewerkte lijsten in goede staat 92x70cm. Cond.: G
Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G
Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G
Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer speeltafel met opklapbaar rond blad en bewerkte 4-spant poot 2e helft 20e eeuw in goede staat. Licht verbleekt 76x95x47cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve zwarte houten spiegel met goudkleurige parelrand en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 105x73cm. Cond,: G
Hollands mahoenihout fineer Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten 73x84x43cm. Cond.: R-G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Friese kerfgesneden armleumstoel ca. 1900 met gevlochten zitting 95x52x50cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G
Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.
Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G
Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G
Oud ovaal bijzettafeltje in engelse stijl met Queen Anne poten en wortelnoten blad 2e helft 20e eeuw. Geheel in zeer goede staat 41x47x67cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.
Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G