Monumentale Neo Renaissance boekenkast ca. 1920 van notenfineer met bewerkt beukenhouten snijwerk op de lijsten (drie-dimensionale figuren van 104cm. groot). Centraal een prachtig snijwerk van Heilige...
Zeldzame Empire trumeau met daarbij de originele spiegel ca. 1800 met prachtige vergulde kariatyden op klauwpoten. Mahoniehout fineer op eiken, marmeren blad. De losse spiegel is tevens verguld met ka...
Monumentale Neo Renaissance schrijfbureau met pronkstoel, staand op leeuwepoten ca. 1920. Notenfineer met beukenhout bewerkt. bewerkt aan de front met figuren (tweedimensionaal en driedimensionaal). H...
Prachtige antieke neo- renaissance eikenhouten kast, ca.1890. Zeer mooie kwaliteit met prachtige handgestoken panelen en lijstwerk, halve zuilen met capittelen, boven twee kleinere deuren, onder twee ...
Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...
Prachtige antieke Hollandse kussenkast, ca.1910, gemaakt van pallisander-, noten-,en geeboniseerd hout met prachtig handgestoken snijwerk en halve gedraaide zuilen, twee lades en originele schappen. I...
Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse vitrine opzetkast met notenhout fineer. Inlegwerk aan alle zijden met bloemen- en tulpenvoorstellingen. Bij onderstuk is rugwand vervangen, krimpnaden in de zijkanten en fineersch...
Prachtig mahoniehouten Louis Seize kabinet ca. 1780 met mooie bewerkte lijsten en halve zuilen met koperen kapitellen. Latoen koperen Louis Seize beslag met bewerkte lijsten en guirlandes. het meubel...
Kruk 19e eeuw, Venetiaans model met moor als voet. Originele beschildering in goede staat. Bovenop met lederen poef 60x31x32cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Louis Quinze porseleinkast met zijkanten van glas ca. 1790 in goede staat 227x160x55cm.
Prachtige Engelse antieke mahoniehouten lederen zitgarnituur bestaande uit; bank en armleun- oorstoelen. Voorzien van honderden koperen nagels, koperen wieltjes en bruin/groen leer in zeer goede staat...
Grote antieke Weense vleugel, gemerkt Lyra. Zwart gelakt in goede staat
Monumentale Neo-Renaissance tweedeurs dressoir met grote handgestoken figuren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten (poten zijn beschadigd op worm) en verder rijk bewerkte lijsten. Notenfineer ...
Monumentale Neo-Renaissance 3-deurs dressoir ca. 1920. Notenfineer met bewerkt beukenhout. Geheel staand op grote leeuwepoten en grote handgesneden figuren op de lijsten. Deel van de complete woonkame...
Eikenhouten Hollandse kussenkast ca. 1880 met notenhouten fineer op het kussen en geribbelde lijsten. Drie leeuwekoppen op de koplijst, 3 grote flesvormige bolpoten, 2 lades, grote koplijst (Neo renai...
Monumentale Neo Renaissance vitrinekast ca. 1920 van notenhout fineer en bewerkt beukenhout met vrouwenfiguren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten en verder rondom bewerkte lijsten (zijkanten...
Monumentale Neo renaissance coulissen eettafel met 8 stoelen, waarvan 2 armleunstoelen. De tafel heeft twee extra tussenbladen, 4 zuilen en grote klauwpoten. De stoelen hebben snijwerk en klauwpoten. ...
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. Deel van de complete woonkamer 230x90x107cm. Cond.: G
Prachtig Hollands Louis Seize klapbuffet ca. 1780 met roldeur, mahonie fineer op eiken. 3 Lades met origineel ringbeslag en guirlandes. Schuine gerilde hoeken met originele poten. Het meubel is in goe...
Hollands eikenhouten empire chiffoniere met volle zuilen en koperen kapitellen ca. 1800. Geheel in goede staat met origineel houten beslag 167x107x54cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.
Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze barok-secretaire van mahoniefineer op eiken. Met origineel bronzen beslag (compleet). Gebogen schrijfklep met daarachter een gebogen binnenleven met lades, deurtjes e...
Zeldzaam antiek ingelegde (intarsia) schrijftafel, rondom ingelegd met ivoor en diverse houtsoorten. Heeft een opklapbaar blad waaruit met een mechanisme het schrijfgedeelte omhoog komt, met lade, tap...
Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G
Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...
Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G
Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...
Eikenhouten Engelse schrijfsecretaire ca. 1800 in goede originele staat. Beslag van latere datum. Bandintarsia in de schuine klep verwerkt 107x100x51cm. Cond.: G
Empire spiegel ca. 1820 mahoniehout fineer. Grote latoenkoperen applicatie voorstellend DIana met hoorn des overvloeds. In goede originele staat 147x72cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 van notenhout met getorste voet staand op bloemvormige bewerkte voet 103xø36cm.
Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 met kroon. Bekleed met bruin leer. het meubel is in goede staat 120x180x87cm.
Antiek Renaissance stijl bijzettafel met gevleugelde engelen op de poten verwerkt en 1 grote putti centraal. Rondom bewerkt met klauwpoten. Goudkleurig geschilderd met blauwe stof in het blad. 73xø60c...
Antieke Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met originele tollen, kroon, glas en lade. In goede originele staat 199x110x43cm.
Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G
Frans Henry Deux buffet ca. 1880, notenhout fineer met volle zuilen, tussenstuk en hekje. Origineel beslag en goede originele staat 240x140x48cm. Cond.: G
Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.
Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...
Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.
Neo renaissance ronde bijzettafel ca. 1910 met leeuwekoppen en leeuwepoten van notenfineer en beuken ø94x79cm. Deel van de complete kamer Cond.: G
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Eikenhouten Franse buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk in de panelen en volle zuilen. In zeer goede originele staat 238x52x137cm. Cond.: G
Vroeg Engelse wortelnoten fineer theetafel 1e helft 19e eeuw met lade en uitschuifbare zijbladen. In zeer goede originele staat, lichte fineerschade 77x77x52cm. Cond.: G
Engels eikenhouten rol-schrijfbureau (D-model) ca. 1910, aan 1 zijde met 4 lades en aan andere zijde lade en deurtje 100x150x72cm. In originele staat Cond.: R-G
Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G
Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.
Prachtige Duitse Jugendstil ladenkast, gesigneerd Lichtken Friedrichs Coln. Van eikenhout met bewerkte lijsten in goudkleur en ringbeslag ca. 1900. "Herrenkommode" in goede originele staat 150x60x91cm...
Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G
Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G
.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...
Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.
Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.
Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G
Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.
Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...
Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G
Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.
Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,
Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.
Twee iepenhouten Korenaarsstoelen ca. 1800. Snijwerk in de rugleuning met taps toelopende Louis Seize poten en goede stoffering met bloemmotief 94x51x49cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G
Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G
Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G
Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G
Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G
Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G
Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.
Oude wortelnoten fineer 8-kantige salontafel met lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54x104x104cm. Cond.: G
Koperen Art Deco stijl piedestal met dikke glazen plaat en op de koperen voet 4 vierkanten 20e eeuw 89x40x40cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit commode ca. 1880 met halve zuilen en 3 lades. origineel beslag en sloten in originele staat 78x91x48cm. Cond.: G
Antiek mahonie houtfineer penantkastje Louis-Philippe, ca.1870, Duitsland in ongerestaureerde staat, paneel gescheurd. 84x77x48cm.
Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.
Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.
Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G
Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.
Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G
Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...
Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.
Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten breifauteuils met gestoken rugleuning in originele staat (bekleding matig). Dik fineer ca. 1840 87x69x56cm. en 83x76x54cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (4 stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x...
Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G
Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G
Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.
Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G
Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G
Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G
Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.
Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G
Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G