Mahoniehouten breifauteuil met gestoken rugleuning in originele staat met rode velours stoffering in redelijke staat. Dik fineer ca. 1840 Cond.: G
Twee mahoniehouten breifauteuils met gestoken rugleuning in originele staat (bekleding matig). Dik fineer ca. 1840 87x69x56cm. en 83x76x54cm. Cond.: G
Hollands mahoenihout fineer Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten 73x84x43cm. Cond.: R-G
Engelse stijl 2-deurs kast, gemaakt van teakhout. Kast heeft onder 2 lades, bovenkast 2 deuren. Binnenin zitten 6 legplanken, Eind 20e eeuw, 176x106x64cm., Cond.:G
Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G
Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.