Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Handgestoken stoel 4225
Handgestoken stoel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Notenhouten bijzettafels 4246
2 Notenhouten bijzettafels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Krantenbak 4087
Krantenbak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tafeltje, parelmoer 4178
Tafeltje, parelmoer

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Notenhouten Engelse salontafel 4197
Notenhouten Engelse salontafel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mechels tafeltje 4219
Mechels tafeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eiken 3-laden buikcommode 4089
Eiken 3-laden buikcommode

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bijzettafel 4105
Bijzettafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken plantentafeltje 4125
Eiken plantentafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kapspiegeltje 4145
Kapspiegeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Smeedijzeren tuintafel 4247
Smeedijzeren tuintafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vitrine 4249
Vitrine

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wangentafeltje 4150
Wangentafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Klein bijzettafeltje 4173
Klein bijzettafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eikenfineer Art Deco tafel 4192
Eikenfineer Art Deco tafel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Massief eiken tafel 4195
Massief eiken tafel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eikenhouten schrijfsecretaire 4215
Eikenhouten schrijfsecretaire

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok 4234
Eikenhouten kapstok

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aziatische spiegel 4181
Aziatische spiegel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Notenhouten bijzettafel 4206
Notenhouten bijzettafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire 4040
Schrijfsecretaire

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Teakhouten TV kastje 4046
Teakhouten TV kastje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Bloemtafeltjes 4183
2 Bloemtafeltjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Eiken tafeltje (krantenbak) 4184
Eiken tafeltje (krantenbak)

Resultaat:

15 EUR