Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok van Gustav Becker. Notenhout. Circa 1900. Jugendstil. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.
Hollandse eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versiering. Halfuur-slag, achtdaags-uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel met coupes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 28 - 52 cm. In goede staat.