Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G
Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G
Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U
Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk
Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.