Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G