Fries eikenhouten schippertje met Schwarzwald uurwerk en blikken wijzerplaat, eigenbouw 75cm Cond:R
Antieke Albasten empire pendule, beschadigd, met 8 daags uurwerk, zonder slag en touwtjesslinger 42cm Cond:M
Antiek Frans uurwerk met eigenbouw klokkast 8 daags uurwerk en halfuurslag 30,5cm Cond;R
Grote antieke notenhouten regulateur, gemerkt Peerless omstreeks 1880 in goede staat 102cm Cond:G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Kleine Franse comtoise klok 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x16x9cm
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en jachtvoorstelling in Feuille wijzerplaat beschadigd 39x26x15cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met stil 8 daags uurwerk gemaakt compositiemetaal(stuk kruis af, vinger af) 30cm Cond:R
Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1890(opzet kroon mist) in goede staat 85cm Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Antieke reiswekker omstreeks 1900 Duitsland met speeldoos, seconde aanduiding, vernikkeld, lichte oxidatie 15cm Cond:G
Negentiende eeuws messing tijdschakelaar waarschijnlijk Duitsland omstreeks 1880 met complex mechanisme met bovenliggende balans 14x8,5x9 Cond:R/G
Antiek Frans achtdaags uurwerk in eigenbouw kast 28x18x19cm Cond:G
Apart oud tafelklokje 20e eeuw met houten kast, defect 26x16x7cm Cond:M
Antiek Frans uurwerk 8 daags met halfuurslag (1 wijzer mist) eigenbouw klokkast 21cm Cond:R
Marmeren Art Deco klokkenstel, drie delig met Junghans mechanisch uurwerk omstreeks 1930(chips marmer) 18-25cm Cond:R
Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G
Antieke Duitse Kienzle tafelklok, met eikenhouten kast, geslepen glas, halfuurslag met drie hamers op staven, in goede staat 31x47x15 cm Cond:G
Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm
Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm
Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm