Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G
Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.