Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staand klokje
Startprijs 250 EUR

Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.

Klok, wereldbol
Resultaat: 375 EUR

Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.

Kogelklok
Resultaat: 300 EUR

Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G

Friese staartklok, mechaniek
Resultaat: 275 EUR

Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R

Zaagklok
Startprijs 225 EUR

oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. ,Cond:G. 77cm

Zuilen pendule
Startprijs 225 EUR

Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oude vernikkelde vogelkooitjes-klok ca. 1930. Functies niet getest, verder in goede staat 14xø6cm.

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oud Duits vogelkooi klokje ca. 1930, gemerkt Kaiser Germany, functies niet getest 13xø6cm. Cond.: G

Reiswekker met bel
Startprijs 220 EUR

Antieke Franse reiswekker met slagwerk op bel en seconden aanduiding,+\- 1900 emaille wijzerplaat. Cond:G. 11x9,5x6 cm

Staand klokje
Startprijs 200 EUR

Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.

Staande klok 80-er jaren
Startprijs 200 EUR

Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G

Klokkenstel roodmarmer
Startprijs 200 EUR

Frans pendulestel ca. 1870 van roodmarmer en compositie metaal met 2 dekselcoupes (1 chip), pendule met voorstelling van een liggende dame met vogel op tak en putti. In goede staat met 8-daags uurwerk...

Zwarte tafelklok
Startprijs 200 EUR

Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G

Klok console
Resultaat: 200 EUR

Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.

Marmeren zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Charles Dix pendule
Resultaat: 375 EUR

Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...

Charles Dix pendule
Resultaat: 190 EUR

Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...

3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 160 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

Klok, vrouw met harp
Startprijs 150 EUR

Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

Marmeren klokje
Resultaat: 180 EUR

Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.

Comtoise
Startprijs 150 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G

Marmeren penduleset
Resultaat: 150 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Eiken regelateur, zuilen
Startprijs 150 EUR

Zeldzame Franse Westminster regelateur met zuilen ca. 1890 met kwartierslag op 8 gongstaven. Bevat contragewichten en Kienzle uurwerk. In zeer goede originele staat 88x38x23cm.