Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok met halfuurslag en messing beslag ca. 1880 (Junghans). Torentje mist 53x30x16cm. Cond.: G
Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R
Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Engelse pubklok ca. 1920 met opdraaiveer en mooie omlijsting (zonder slagwerk) 13xø40cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 85cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Duitse Schwarzwald klok ca. 1870 met geschulpte houten omranding en goudbeschildering in goede originele staat 44x46x17cm.
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw , met harpslinger. In goede staat 148x25x15cm.
Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.
Oude Duitse notenhouten Sonneberg pendule ca. 1950 met slagwerk op 3 hamers in goede staat (1 kras) 23x57x15cm. Cond.: R-G
Junghans wandklok ca. 1980 in Schwarzwald stijl met houten beschilderde wijzerplaat en mechanisch uurwerk met halfuurslag 34x25x34cm. Cond.: G
Deel van een klok met wekkeruurwerk ca. 1900 26x23x10cm. Cond.: G
Oud Schmidt klokje met speeldoosje, Neuchatel model 2e helft 20e eeuw (verf laat los) 18cm. Cond.: R
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Duitse Kienzle houtgestoken wekker-barometer klok ca. 1900 in goede staat 69cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.