Witte marmeren 19e eeuwse pendule met vuurvergulde wijzerplaat en ornamenturen. Uurwerk met veerslinger, zonder slagwerk. Marmeren koplijst iets beschadigd 40x23x8cm. Cond.: R-G
Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.
Franse marmeren slaapkamerpendule (zonder slagwerk) met gemonteerd en compositie metalen figurenlamp ca. 1860. In redelijk tot goede staat (chips van marmer) 60x23x14cm. Cond.: R-G