Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
19e Eeuws Frans notenhouten gestoken tafelklok met achtdaags-uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen klok met muzikanten. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 29 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse kolompendule met boulle inleg, floraal, getorste zuilen, en messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Schwarzwalder wandklok met houten tandwielen, houten uurwerk, slagwerk op twee bellen, wekker functie. Zonder slinger en gewichten. Afmeting: 52 x 38 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Kuhschwanzpendel wandklok met bewerkte messing wijzerplaat en tinnen becijfering. Halfuur-slag op bel en spillegang. Afmeting: 26 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Compositie metaal, deels gebruneerd, deels verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Deukje achter in klokkast. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten pendule art nouveau met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G