Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosterse vrouw en snaarinstrument. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle religieuze pendule met schildpad. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 53 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse wandklok met notenhouten gestoken vogelfiguren en wekkerfunctie. Afmeting: 90 x 40 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.
Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. ...
Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...
18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...
Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...
Vuurvergulde bronzen Louis Seize directoire pendule. Circa 1800. Elf en engel met lauwerkrans. Gave wijzerplaat. Guiot a Paris. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Eén pootje repar...
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...
Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstreeks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...
Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Eikenhouten Junghans Westminster pendule. Met kwartier-slag op vier gongstaven. Circa 1930. Licht beschadigd. Afmeting: 14 x 27,5 x 49 cm. In goede staat.
Art Deco tafellamp met klok. Chroom. Circa 1930. Afmeting: 26 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude duivenklokken. Eén maal Natural Junior, Nr. CY 180. Eén maal; Natural, CY 810. Inclusief sleutels. Afmeting: 15 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse comtoises voor onderdelen of voor restauratie. 19e Eeuw. Afmeting: 42 - 44 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee klokken 20e eeuw. Bestaande uit: Tafelklok, Elgin. En een duivenklok, Junior patent. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke biljartklokken. Beide met bel. Eén gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.
1x Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat. en 1x Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op...
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil messing reiswekker. Circa 1910. Reveil Tapageui Depose Brevete. Emaille wijzerplaat, craquele. Afmeting: 12,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba Friese staartklok met maanstand. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...
Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwalder klokkenmannetje. Compositie metaal. Beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 x 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Wijzerplaat beschadigd. Deurtjes nieuw. Afmeting: 35 x 27 x 17 cm. In matige staat.
19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede st...
Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Militaire Franse Detect nachtwakers routeklok. Comteurs Schlumberger France Nr. 101. Compleet met sleutels. Afmeting: ø 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Schwarzwalder rozen-wandklok met halfuur-slag. Deurtjes vervangen. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse comtoise met wekker-functie en spillegang. Circa 1830. Afmeting: 42 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warnink tafelklokje met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Junghans regulateur in serpentijn-vorm met kroon. Circa 1880. Klokkast achterwand laat fineer los. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse militaire nachtwakersrouteklok. Merk Universal. Nr. 811071. Met sleutels en lederen foudraal. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Militaire nachtwakers routeklok in lederen foudraal. Merk ELKA. Nr. 28948. Met sleutels. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.
Militaire nachtwakersrouteklok. Merk ELKA. Nr. 28953. Inclusief sleutels. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.