Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Edwin White London. Met bol glas. Afmeting: 16 x 35 cm ø. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Antieke Twentse stoelklok. Gesigneerd Kamperfehn Almelo. Aanpassingen/samen gesteld. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.